admin
photo

Ohřívače vzduchu MTP-V

photo

Ohřívače vzduchu MTP

photo

Ohřívače vzduchu MTPAL

Previous Tab
Next Tab
Česká verze
Anglická verze
Německá verze


Tradiční české plynové ohřívače vzduchu MTP mají široký rozsah uplatnění. Ohřívače, vyráběné naší firmou jsou určeny do všech oblastí plynového ohřevu vzduchu. Tyto přímotopné ohřívače vzduchu jsou určeny pro dopravu a úpravu vzduchu ve větracích a vytápěcích systémech. Výkon běžných ohřívačů a jednotek MTP se pohybuje v rozmezí 20 - 1500 kW, na přání je však možné dodat i ohřívače o výkonech do 5000 kW. Množství vzduchu distribuované základní řadou jednotek MTP se pohybuje v rozmezí 1.500 – 80.000 m3/h. Topným médiem pro ohřívače vzduchu MTP může být zemní plyn, propan butan, LTO, topná nafta a případně další paliva Ohřívače jsou standardně osazovány špičkovými hořáky firmy Weishaupt.

Naše Produkty

Přednosti jednotek MTP

Kooperace

MTP
Kompaktní ohřívače vzduchu

MTPAL
Sestavné větrací a vytápěcíjednotky

MTP-V
Výměníky a výměníkové díly

Zdravotnická technika

Naše firma vyrábí stojany pro rentgeny včetně pohybové mechaniky pro export (Německo, Švýcarsko, Egypt). Při výrobě rentgenových stojanů a souvisejících komponent spolupracovala naše firma velmi úzce na vývoji a optimalizaci těchto výrobků


Stroje pro potravinářský a tiskový průmysl

Stroje pro potravinářský a tiskový průmysl vyrábíme zejména pro výrobu uzenin, jedná se například o řásnící stroje a automatické potiskovací stroje.

Mechanika a elektronika vyvažovacích strojů

Mechanika a elektroniku vyvažovacích strojů vyrábíme pro naši bývalou mateřskou firmu INOVA Praha, která se nadále zabývá výrobou hydraulických zatěžovacích strojů a dalších zkušebních zařízení. Firma INOVA Praha požaduje pro námi dodávané komponenty spolupráci na vývoji a vysokou přesnost. Jedná se zejména o hydraulické válce a jejich komponenty a hydraulické řídící členy.

Další strojírenské výrobky

Firma JINOVA s.r.o dodává v tuzemsku i zahraničí široký sortiment dalších samostatných dílů a montážních skupin jako například komponenty pro vyvažovací stroje (pro firmu Schenck Rotec GmbH), stojany a další komponenty dřevozpracujících strojů (pro firmu Hoffman), komponenty strojů pro vybavení autoservisů (pro firmu Saxon) apod.

... číst více
... číst více
... číst více
... více fotek
... více fotek
... více fotek
... více fotek

O nás

Jinova s.r.o specializuje na vlastní výrobu a to zejména. Pro přesnou strojírenskou výrobu s třicetiletou tradicí má naše firma vlastní vývoj a konstrukci.

JINOVA s.r.o.

Do Žlábku 733
514 01 Jilemnice, Česká Republika

TEL: +420 481 541 518
FAX: +420 481 544 184
E-mail: jinova@jinova.com
GPS Loc: 50°36'49.474'N, 15°30'42.216'E
Mapa